Remis w szlagierze IV kolejki RSFL!


IV kolejka RESO Suwałki Football League - Gmina Suwałki - Rospuda Filipów

Kolejna seria spotkań RESO Suwałki Football League odbyła się w miniony piątek w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Mecz na szczycie, jak określano pojedynek 14. PPPanc „DECCO” Suwałki z Gminą Gołdap – Leśnym Zakątkiem, zakończył się remisem, co po przebiegu spotkania wydaje się sprawiedliwym wynikiem. Remisem zakończył się również mecz drugiej drużyny z powiatu gołdapskiego – Kamy Gołdap, która podzieliła się punktami z Vertą Suwałki.

Passę zwycięstw podtrzymała Technika Grzewcza „ZUH”, która pokonała PKS Lotkę Sejny 2:1 oraz zespół Opakowania Kartex Suwałki, który zwyciężył z Euromaster Gniedziejko 3:2.

Pierwsze punkty w rozgrywkach RSFL zdobyła drużyna SALOS Suwałki pokonując w zaciętym meczu Alex Szklarz S.C.L.S.. Warto podkreślić bardzo dobrą postawę w bramce SALOSU Jakuba Krzyżewskiego oraz strzelca dwóch bramek – Dawida Ułanowicza.

Grad bramek w meczu Szkarnulis Team Sejny z Porta Active Team mogli podziwiać kibice ligi oglądający transmisję na kanale YouTube RESO Suwałki Football League. Ten mecz był popisem Piotra Macianisa, który zdobył aż 4 bramki. Tym samym drużyna z Sejn ponownie wkroczyła na „zwycięskie tory”.

W najbliższy piątek od godz. 18:15 odbędzie się V kolejka RESO Suwałki Football League. Będą to ostatnie tegoroczne rozgrywki, następna kolejka amatorskiej ligi piłki nożnej odbędzie się po przerwie świąteczno-noworocznej – 8 stycznia 2021 roku.

Wyniki spotkań IV kolejki RSFL:

 • Rospuda Filipów – Gmina Suwałki 1:3
  Bramki: M. Żukowaski – P. Michniewicz x2, T. Babkowski
 • Alex Szklarz S.C.L.S. – SALOS Suwałki 1:3
  Bramki: K. Iwanowski – D. Ułanowicz x2, R. Dorochowicz
 • Szkarnulis Team Sejny – Porta Active Team 7:0
  Bramki: P. Macianis x4, A. Miszkiel, A. Łejmel x2
 • Skupski Team Sejny – Gmina Puńsk 1:3
  Bramki: K. Namiotko – Ł. Kubrak x3
 • PKS Lotka Sejny – Technika Grzewcza „ZUH” 1:2
  Bramki: M. Polkowski – S. Jankowski, M. Stankiewicz
 • PPPanc DECCO Suwałki – Gmina Gołdap – Leśny Zakątek 0:0
 • Verta Suwałki – Kama Gołdap 2:2
  Bramki: R. Pachała x2 – M. Piniaga, P. Fajkowski
 • Opakowania Kartex Suwałki – Euromaster Gniedziejko 3:2
  Bramki: S. Zackiewicz x2, W. Mickiewicz – W. Bill, B. Żybura

14 grudnia 2020 10:19