RESO Suwałki Półmaraton – start zapisów!


Gotowi do startu? Minęła godzina 19:00, a to oznacza tylko jedno. Właśnie uruchomiliśmy zapisy na RESO Suwałki Półmaraton – wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu, z prawdopodobnie najlepszym finiszem w Polsce!

Bieg w iście „hollywoodzkim” stylu!

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie wygląda finisz głównego biegu RESO Suwałki Półmaraton. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, że ten bieg ma „klimat nie do podrobienia”.

I chociażby z tego powodu trzeba pobiec w Suwałkach. Jednak tak naprawdę powodów, dla których warto przyjechać na „polski biegun zimna” i wziąć udział w biegu jest znacznie więcej.

Jednym z nich jest Suwalszczyzna, miejsce niezwykłe. Polodowcowy krajobraz z licznymi jeziorami rozdzielonymi pagórkami i lasami sprawia, iż o Suwalszczyźnie mówi się „kraina piękna jak baśń”. Dlaczego? Bo każdy widok to gotowa pocztówka.

Organizując nasz bieg dajemy Wam możliwość delektowania się tymi pięknymi widokami i niezwykłą magią otaczającej Suwałki przyrody. Kuszą też regionalne specjały takie jak słynne sękacze, mrowiska i kartacze. Znajdziecie je z pewnością w pobiegowym bufecie.

Jednak głównym powodem dla którego warto wziąć udział w biegu, to fakt, iż odbywa się on w Pogodnych Suwałkach, w miejscu z niezwykle pozytywną energią, w której zawsze panuje pogoda ducha, a z życzliwością mieszkańców można spotkać się w każdym zakątku miasta. Doświadczył tego każdy, kto odwiedził nasze strony.

Ale to nie wszystko…

RESO Suwałki Półmaraton to mini festiwal biegów. Tworząc to wydarzenie zależało nam na tym, aby radość z udziału w Miejskim Święcie Biegania mogła czerpać jak największa liczba osób. Dlatego też pamiętamy o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, powracają po kontuzjach, jak również o tych, dla których dystans półmaratonu jest na razie nieosiągalny.

Proponowany dystans 5 km to doskonała okazja do zadebiutowania w biegach ulicznych. Szczególnie, że ten organizowany w Pogodnych Suwałkach ma niepowtarzalny finisz, który na długo zapada w pamięci każdego biegacza.

Zatem jeżeli myślisz o bieganiu i szukasz niewymagającego dystansu, dostosowanego do Twoich potrzeb, a przy tym chcesz poczuć atmosferę sportowego święta, to zapraszamy Cię 1 lipca do udziału w wieczornym Biegu na Piątkę.

 

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów DataSport

RESO SUWAŁKI PÓŁMARATON

BIEG NA 5

PAKIET DWUDNIOWY

14 lutego 2022 19:01