Rezerwacja kortów tenisowych online w aplikacji Tenis4U!


Czas, na który każdy miłośnik tenisa wyczekuje z niecierpliwością, zbliża się wielkimi krokami. Z każdym kolejnym przebudzającym się wiosennym porankiem, serca graczy biją szybciej w oczekiwaniu na chwilę, gdy będą mogli ponownie wyruszyć na korty, by oddać się swojej pasji. Jednak, jak każda inna działalność w erze cyfrowej, nawet ta najbardziej tradycyjna wymaga adaptacji do nowych technologii.

W dzisiejszych czasach rezerwacja kortów tenisowych nie musi być już żmudnym procesem telefonicznym czy osobistą wizytą na miejscu. Dzięki aplikacjom online, organizowanie gry stało się prostsze, szybsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Aplikacja Tenis4U umożliwia wyszukanie kortów tenisowych w pobliżu aktualnej lokalizacji, sprawdzenie występujących nawierzchni i cen. Można także dowiedzieć się, w których godzinach są wolne terminy i dokonać rezerwacji, a także wziąć udział w organizowanych turniejach i ligach tenisowych.

Dzięki aplikacji użytkownik uzyskuje dostęp między innymi do:

  • Bazy kortów tenisowych
  • Rezerwacji online jednorazowych i stałych
  • Turniejów i lig tenisowych
  • Statystyk
  • Powiadomień

Co ważne, warunkiem dokonania rezerwacji jest uregulowanie płatności z góry za pomocą dedykowanego elektronicznego systemu. Założenie konta w aplikacji jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Użytkownicy mogą pobrać ją ze Sklepu Play / App Store w zupełności za darmo. Istnieje również możliwość rezerwacji kortów przez witrynę WWW.

 

10 kwietnia 2024 11:10