Rowerowa Stolica Polski – rozpoczynamy wyścig o Puchar!


Dokładnie o północy wystartowała Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez kolejne 30 dni będziemy kręcić kilometry i zbierać drogocenne punkty dla naszego miasta. W tym roku w zabawie bierze udział 56 miast prezydenckich – jest to rekordowa ilość! Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom życzymy powodzenia, wytrwałości i sił w osiągnięciu zaplanowanych celów. Do zobaczenia na rowerowych ścieżkach!

Bezpłatna aplikacja Aktywne Miasta

Aby wziąć udział w zabawie wystarczą dwa przedmioty: rower i smartfon. W tym drugim instalujemy darmową aplikację Aktywne Miasta, w której dołączamy do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski – czerwiec 2022”. Następnie wybieramy drużynę, dla której będziemy zbierać przejechane kilometry – do wyboru 56 miast, które potwierdziły udział w rywalizacji. Aby jeszcze lepiej motywować się do wsiadania jednoślad przygotowano podgrupy – są to zakłady pracy, osiedla, szkoły i inne. Znajdź swoich znajomych i walczcie o Puchar razem!

Nagrody dla najlepszych

Ale rywalizacja to nie tylko Puchar widniejący w gablocie urzędów miast, to także szansa na nowe stacje naprawy rowerów – dla najlepszych trzech miast oraz wyróżnień indywidualnych: vouchery w wysokości 1, 1,5 i 2 tys. zł do centrumrowerowe.pl oraz zestawy kosmetyków od Fale Loki Koki. Zagrzewać Was do walki o nagrody będzie ambasador tegorocznej edycji RSP polski kolarz szosowy Marek Leśniewski, olimpijczyk, multimedalista, propagator aktywnego trybu życia.

REGULAMIN

1 czerwca 2022 09:25