Rozbiegane Suwałki – program zawodów!


Ostatnie trzy dni dzielą nas od najbardziej rozbieganego dnia w 2023 roku w Pogodnych Suwałkach! Już drugiego dnia września kilkuset biegaczy wystartuje w wieczornym biegu na dystansie 5 kilometrów pn. „Rozbiegane Suwałki”. Na zawodników czekać będzie szybka trasa, sprzyjająca biciu rekordów oraz mnóstwo mocnej, sportowej energii. Na liście startowej biegu głównego widnieje już prawie 200 nazwisk – są jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem zawodów, aby nic nie umknęło uwadze biegaczy. Warto wydrukować sobie program lub zapisać go w pamięci podręcznej telefonu, aby mieć go przy sobie.

  • Od 15:00 – weryfikacja zawodników w biurze zawodów, hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26
  • Od 17:00 – Biegi Pełne Energii – mali wspaniali na start!
  • 20:00 – start biegu głównego na dystansie 5 km
  • 21:00 ceremonia dekoracji uczestników biegu głównego

W międzyczasie warto odwiedzić tereny rekreacyjne nad Zalewem Arkadia, w szczególności strefę promocyjną nieopodal Suwałki Beach Areny i plaży miejskiej, gdzie na uczestników i przybyłych kibiców czekać będzie ogrom atrakcji. Zarówno dzieci jak i dorośli z pewnością znajdą coś dla siebie. Animacje dla dzieci, strefa relaksu, masażu, chill… a to dopiero początek!

W sobotę słowo „nuda” przestanie istnieć!

BIEG NA 5 KM – ZAPISZ SIĘ

BIEGI PEŁNE ENERGII – ZAPISZ SIĘ

30 sierpnia 2023 11:32