Rozbiegane Suwałki – nie lada gratka dla najliczniejszej drużyny!


Do biegu, gotowi… start! Już drugiego dnia września kilkuset biegaczy wystartuje w wieczornym biegu na dystansie 5 kilometrów pn. „Rozbiegane Suwałki”. Na zawodników czekać będzie szybka trasa, sprzyjająca biciu rekordów oraz mnóstwo mocnej, sportowej energii. Zapisy trwają!

Wraz z zachodem słońca, w letni wrześniowy wieczór kilkuset zawodników pobiegnie trasą wiodącą przez główne ulice Pogodnych Suwałk. Start, meta oraz miasteczko zawodów będą zlokalizowane na terenach rekreacyjnych Zalewu Arkadia, co znacznie ułatwi zawodnikom logistykę i pomoże zaoszczędzić sporo stresu.

Nie można przejść obojętnie obok faktu, iż sportowa rywalizacja podczas wrześniowego wydarzenia będzie toczyła się w ramach Mistrzostw Północno-Wschodniej Polski. Co za tym idzie, na linii startu z wyjątkiem pasjonatów biegania i zdrowego trybu życia spodziewamy się zawodników, których „kręci” zdecydowanie szybsze bieganie. Prowadzona będzie m.in. klasyfikacja „Najliczniejsza Drużyna”. W związku z tym, na pięć ekip, które będą mogły pochwalić się największą liczbą członków czekają niezwykle atrakcyjne nagrody.

Triumfatorzy ww. klasyfikacji, a także zespoły, które uplasują się na pozycjach II – V otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:

I miejsce: 2000 zł

II miejsce: 1500 zł

III miejsce: 1000 zł

IV miejsce: 700 zł

V miejsce: 500 zł

 

Jest coś jeszcze… gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich! Rozbiegane Suwałki to świetna okazja, by poznać innych pasjonatów biegania, podzielić się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć osoby pełnoletnie, posiadające konto Uczestnika na stronie internetowej datasport.pl. System elektronicznych zgłoszeń został aktywowany 07 lipca 2023 r. o godzinie 12:00. Niższe opłata wpisowa obowiązuje tylko do 14 sierpnia!

 

ZAPISY – BIEG 5 KM

ZAPISY – BIEGI PEŁNE ENERGII

11 sierpnia 2023 14:15