Rozgrywki RESO Suwałki Football League – czas zacząć!


W najbliższy piątek, 23 listopada, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach rozpoczną się długo wyczekiwane rozgrywki amatorskiej ligi piłki nożnej „RESO Suwałki Football League”. Swój akces do udziału w rozgrywkach zgłosiło 14 drużyn, wśród nich jest 4 debiutantów oraz po raz pierwszy w historii ligi aktualny mistrz.

Spotkania odbywać się będą w piątkowe wieczory, a pierwszy gwizdek każdej kolejki rozbrzmi o godzinie 18:30. Rozpoczynające się w połowie listopada rozgrywki będą już piątą edycją Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Tegoroczna edycja ligi potrwa do 22 lutego, kiedy to poznamy zwycięzcę.

Organizatorzy w tym roku przygotowali kilka niespodzianek dla uczestników oraz kibiców rozgrywek. Warto wspomnieć tutaj o wprowadzonej klasyfikacji OLDBOY, w której zawodnicy, którzy ukończyli 40 lat będę klasyfikowani w dwóch kategoriach: „Najlepszy zawodnik” oraz „Najlepszy bramkarz”. Z myślą o kibicach zostanie przeprowadzona liga TYPERA – czyli zabawa kibiców w typowanie wyników. Najciekawsze mecze kolejki będę również transmitowane LIVE  – o tym który mecz zostanie pokazany na profilu fb ligi zadecydują kibice.

Aktualne informacje na temat ligi można śledzić na dedykowanym profilu na fb: RESO Suwałki Football League.

 

21 listopada 2018 13:53