Ścianka wspinaczkowa nieczynna do końca tygodnia!


Szanowni Klienci,

informujemy, iż w dniach 12-15 marca (czwartek-niedziela) ścianka wspinaczkowa znajdująca się w hali sportowej OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie nieczynna. W związku z powyższym, rezerwacje w wyżej wymienionym terminie nie będą przyjmowane.

Informujemy również, że w niedzielę 22 marca ścianka wspinaczkowa również będzie niedostępna.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

11 marca 2026 09:15