Seniorzy na start, czyli III Olimpiada Seniorów


III edycja Suwalskiej Olimpiady Seniorów.  Inauguracja tegorocznej edycji odbędzie się w niedzielę  22 marca o godzinie 10:00 w suwalskim Aquaparku. Panie wystartują na dystansie 25 metrów, natomiast Panowie na dystansie 50 metrów. Wydarzenie to będzie częścią II Rodzinnych Zawodów Pływackich pn.  SUWAŁKI SWIM CUP 2020.

Turniej Bowlingowy seniorzy rozegrają 6 kwietnia o godzinie 10:00 w centrum handlowym Suwałki Plaza, przy ul. Gen. J. Dwernickiego 15. Uczestnicy swoją celność sprawdzą podczas Zawodów Strzeleckich, które odbędą się  27 kwietnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. Start o godzinie 8:30.

Natomiast  9 maja piękno przyrody na trasie Wigierskiego Parku Narodowego seniorzy będą mogli podziwiać w trakcie wycieczki rowerowej. Do przejechania będzie około 30 kilometrów.

Olimpiada zakończy się Zawodami Lekkoatletycznymi im. Ryszarda Roguckiego, które odbędą się 7 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Wojska Polskiego 17. Seniorzy będą rywalizować w 4 konkurencjach: bieg sprinterski,  pchnięcie  kulą, rzut oszczepem i skok w dal.

Szczegóły, regulamin oraz zapisy pod numerem telefonu 87 566 32 81, e-mail aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl , osobiście w Dziale Sportu Rekreacji i Marketingu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2, oraz na stronie www.osir.suwalki.pl.

Dokumenty do pobrania:

28 lutego 2020 11:38