Siatkarki III LO obroniły zeszłoroczny tytuł!


Wczorajszym południem zakończyliśmy Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Kobiet. Zawodniczki uczęszczające na co dzień do suwalskich szkół średnich przez dwa dni (13-14 listopada) rywalizowały w hali sportowej OSiR. Do turnieju przystąpiło 7 suwalskich placówek oświatowych, a rozgrywki przebiegały w systemie grupowym.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Wyłoniliśmy również MVP, czyli najbardziej wartościową zawodniczkę całego turnieju. Pamiątkową statuetkę odebrała Anna Niechciałkowska, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach.

Na tym etapie Miejska Rywalizacja Sportowa w murach hali sportowej OSiR się nie kończy. Już jutro rozpoczniemy siatkarskie zmagania w kategorii mężczyzn. Do rozgrywek zgłosiło się 7 zespołów – możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji i solidnej dawki pozytywnych, sportowych emocji. Pierwszego dnia rozegramy fazę grupową, natomiast drugiego fazę finałową, w której to poznamy i udekorujemy najlepsze zespoły.

Gratulujemy zwycięskim zespołom i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w turnieju!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

  1. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego
  2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa
  3. Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego
  4. Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach
  5. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  6. Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
  7. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego

15 listopada 2023 12:41