Siatkówka plażowa w roli głównej


W sobotę oraz niedzielę na Suwałki Beach Arenie w przepięknych okolicznościach przyrody nad zalewem Arkadia odbył się ogólnopolski turniej siatkówki plażowej Pogodne Suwałki CUP. Warto zaznaczyć, iż w tym roku rozgrywki zaliczały się do turniejów rankingowych więc zawodnicy walczyli o cenne punkty do Mistrzostw Polski. Pula nagród w całym wydarzeniu wynosiła 17.000 PLN.

 W rozgrywkach wzięło udział 20 drużyn m.in. z Wrocławia, Rzeszowa oraz Gdyni. W bardzo silnie obsadzonym turnieju zwycięstwo odniosła para  Ociepski Marcin /  Kądzioła  Michał (Ostróda / Łódź). W tym roku w wielkim finale tryumfatorzy pokonali parę z w. opolskiego / w. warmińsko-mazurskiego Pietraszko Paweł / Mielczarek Wiktor. Na najniższym stopniu podium stanął duet z w. śląskiego / w. dolnośląskiego Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski, którzy w finale pocieszenia pokonali parę z w. mazowieckiego Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz.

Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, sponsorem była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach.

Również w niedzielę nad zalewem Arkadia liczne grono wyjątkowego gatunku muzyki przyciągnął XII Suwalski Maraton Szantowy. Zgromadzona publiczność mogła posłuchać takich zespołów jak North Wind, The Nierobbers, Zmiana Wachty, Mechanicy Shanty.

Zapraszamy do galerii zdjęć TUTAJ.

19 sierpnia 2019 09:20