Siłownia OSiR dostępna od 6 czerwca


 Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników treningów siłowych. Już w sobotę 6 czerwca wznawia działalność siłownia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2. Obiekt wraca do pracy po blisko 3 miesięcznej przerwie.  Podobnie jak w przypadku innych obiektów zarządzanych przez OSiR w siłowni będą miały zastosowanie ograniczenia sanitarne spowodowane epidemią SARS-CoV-2 w Polsce

Bezpieczny trening. Nowe zasady korzystania z siłowni.

 W trosce o  bezpieczeństwo osobom wchodzącym  do siłowni  zostanie zmierzona temperatura ciała. Sprzęt do ćwiczeń będzie dezynfekowany po każdym użyciu, regularnie dezynfekowane będą szatnie i ciągi komunikacyjne. Płyny dezynfekujące do rąk i sprzętu dostępne będą  w punktach dezynfekcyjnych rozmieszczonych w widocznych miejscach obiektu. Trenujący będą zobowiązani do utrzymania dwumetrowego dystansu od innych użytkowników oraz obsługi.

Do maksymalnie 25 osób została ograniczona liczba osób, które jednocześnie będą mogły przebywać w obiekcie. Wynika to z wytycznych w zakresie powierzchni jaka ma przypadać na jedną osobę ćwiczącą. W sali ze sprzętem aerobowym będzie mogło przebywać 10 osób, a w sali  do ćwiczeń siłowych, kulturystycznych i rehabilitacyjnych 15 osób.Informacja o ilości osób będzie umieszczona przed wejściem do sali i będzie weryfikowana przez pracowników.

Informujemy, iż niewykorzystane karnety zachowują swoją ważność. Wszystkich spragnionych ćwiczeń siłowych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 6 – 22 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-18.

 

4 czerwca 2020 15:18