Siłownia receptą na jesienną chandrę


Trenując na siłowni poprawiamy wygląd sylwetki, postawę naszego ciała, a także wzmacniamy kości i stawy. Ponadto dzięki ćwiczeniom podnosimy poziom endorfin, a to z kolei poprawia nasze samopoczucie, co przekłada się na jakość funkcjonowania przez całą dobę. Podczas walki z jesienną chandrą zapraszamy więc do skorzystania z siłowni.

Siłownia znajdująca się w budynku pływalni przy ul. Wojska Polskiego 2, składa się z dwóch sal.

W sali I o metrażu 88,50 m² znajduje się sprzęt aerobowy: bieżnie, wioślarz, narciarz, steper elektryczny, stepery manualne oraz rowery. Ponadto w pomieszczeniu klienci znajdą maszyny do ćwiczeń grzbietu, nóg, klatki piersiowej oraz brzucha. Z akcesoriów dostępne także piłki, materace, skakanki, gumy do rozciągania.

W sali II o metrażu 149,00 m² znajduje się sprzęt do ćwiczeń siłowych, kulturystycznych i rehabilitacyjnych. Do dyspozycji klientów siłowni pozostają: maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej, mięśni grzbietu, obręczy barkowej, mięśni ud, łydek, mięśni trójgłowych i dwugłowych. W sali dostępne także: sztangi oraz sztangielki (od 12 kg do 35 kg),  hantelki od 1 kg do 10 kg, talerze na sztangę do 300 kg, uniwersalne ławeczki.

W siłowni do dyspozycji klientów pozostaje również stojące solarium.

Siłownia zatrudnia trenera personalnego, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

3 listopada 2021 14:23