Sportowa rywalizacja w ramach Mistrzostw Północno-Wschodniej Polski!


Do biegu, gotowi… start! Już drugiego dnia września kilkuset biegaczy wystartuje w wieczornym biegu na dystansie 5 kilometrów pn. „Rozbiegane Suwałki”. Na zawodników czekać będzie szybka trasa, sprzyjająca biciu rekordów oraz mnóstwo mocnej, sportowej energii. Zapisy trwają!

Wraz z zachodem słońca, w letni wrześniowy wieczór kilkuset zawodników pobiegnie trasą wiodącą przez główne ulice Pogodnych Suwałk. Start, meta oraz miasteczko zawodów będą zlokalizowane na terenach rekreacyjnych Zalewu Arkadia, co znacznie ułatwi zawodnikom logistykę i pomoże zaoszczędzić sporo stresu.

Nie można przejść obojętnie obok faktu, iż sportowa rywalizacja podczas wrześniowego wydarzenia będzie toczyła się w ramach Mistrzostw Północno-Wschodniej Polski. Co za tym idzie, na linii startu z wyjątkiem pasjonatów biegania i zdrowego trybu życia spodziewamy się zawodników, których „kręci” zdecydowanie szybsze bieganie. Prowadzona będzie m.in. klasyfikacja OPEN Mężczyzn i Kobiet, a w związku z tym na zwycięzców i zwyciężczynie czekają niezwykle cenne nagrody.

Triumfatorzy Mistrzostw Północno-Wschodniej Polski, a także zawodnicy i zawodniczki, którzy uplasują się na pozycjach II – V otrzymają okazałe puchary oraz nagrody pieniężne w wysokości:

I miejsce: 1000 zł

II miejsce: 700 zł

III miejsce: 500 zł

IV miejsce: 400 zł

V miejsce: 300 zł

 

Jest coś jeszcze… gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich! Rozbiegane Suwałki to świetna okazja, by poznać innych pasjonatów biegania, podzielić się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć osoby pełnoletnie, posiadające konto Uczestnika na stronie internetowej datasport.pl. System elektronicznych zgłoszeń został aktywowany 07 lipca 2023 r. o godzinie 12:00. Niższe opłata wpisowa obowiązuje tylko do 14 sierpnia!

 

ZAPISY – BIEG 5 KM

ZAPISY – BIEGI PEŁNE ENERGII

9 sierpnia 2023 14:38