Sportowa zapowiedź weekendu #4


Najbliższy weekend rozpocznie się od mocnych sportowych emocji. O godz. 16:30 gwizdek sędziego rozpocznie mecz suwalskiej drużyny Wigry Suwałki, a dwie godziny później nastąpi długo wyczekiwany moment przez wszystkich sympatyków piłki nożnej. Inauguracja rozgrywek RSFL – bo o nich mowa zaplanowana jest na dzisiejszy wieczór i na pewno dostarczy dużo pozytywnej energii. Sobota to długo oczekiwane otwarcie hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena oraz pierwszy domowych mecz beniaminka PlusLigi – Ślepska Suwałki.

Mecz Wigry Suwałki – Stal Mielec

W dzisiejsze popołudnie o godz. 16:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze 26 Wigry Suwałki podejmą Stal Mielec. Po ostatnim wygranym meczu na wyjeździe biało-niebiescy na pewno będą chcieli utrzymać dobrą passę i umocnić się w strefie bez spadkowej. Jednak Stal Mielec nie będzie łatwym przeciwnikiem, obecnie znajdują się na czwartek pozycji z dorobkiem 32 punktów.Zapraszamy więc do kibicowania biało niebieskim w sobotę od godz. 18:00.

 Inauguracje rozgrywek RESO Suwałki Football League

Również dzisiaj (22.11.) o godz. 18:30 nastąpi inauguracja rozgrywek RESO Suwałki Football League Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej toczyć się będą w hali przy ul. Wojska Polskiego 2 w piątkowe wieczory do końca lutego 2020 r.Do tegorocznych rozgrywek pierwszego dnia zapisów zgłosiło się 14 drużyn. Widzowie będą mogli kibicować już dobrze znanym drużynom oraz debiutantom w RSFL. Warto zaznaczyć iż pierwsza kolejka będzie transmitowana online na kanale fb. RSFL (kliknij TUTAJ).

 Otwarcie hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena

Natomiast sobota to oficjalne otwarcie hali sportowo – widowiskowej „Suwałki Arena”. Uroczystość została zaplanowana na 23 listopada 2019 (sobota) na godz. 13:30. Tego dnia zostanie rozegrany mecz suwalskiego beniaminka Plus Ligi z drużyną Indykpol AZS Olsztyn.

Dodatkowo Prezydent Suwałk postanowił, że niedziela (24 listopada) będzie dniem otwartym na Suwałki Arena. Mieszkańcy Suwałk będą mogli zwiedzić obiekt od środka w godzinach 10.00 – 14.00.

 

22 listopada 2019 08:51