Sportowa zapowiedź weekendu #6


grafika: Sportowa zapowiedź weekendu - siatkarze Ślepsk Malow Suwałki

Najbliższy weekend będzie stał pod znakiem sportowych emocji. W sobotę Wigry Suwałki zmierzą się na wyjeździe z drużyną Olimpii Elbląg, a Ślepsk Malow Suwałki podejmie u siebie Stal Nysę.

Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg

W sobotę o godz. 14:00 rozpocznie się 20. kolejka II Ligi Piłki Nożnej. Drużyna Wigry Suwałki zmierzy się na wyjeździe z zespołem Olimpii Elbląg. Po ostatnim wygranym meczu biało-niebiescy na pewno będą chcieli utrzymać dobrą passę i w dalszym ciągu liczyć się w walce o awans do Fortuna 1. Ligii. Obecnie Olimpia Elbląg zajmuje 14 miejsce w tabeli więc suwalska drużyna wystąpi w roli faworyta meczu. Zapraszamy do trzymania kciuków za piłkarzy!

 

Ślepsk Malow Suwałki – Stal Nysa

Również w sobotę o godzinie 14:30 Ślepsk Malow Suwałki podejmie zespół Stal Nysy. Będzie to ostatni mecz suwalskiej drużyny w rundzie zasadniczej Plus Ligi. Biało-niebiescy mają duże szanse na udział w fazie play-off, ponieważ obecnie zajmują 8 miejsce w tabeli. Jednak o awansie zadecyduje wynik sobotniego spotkanie, zachęcamy więc do kibicowania siatkarzom sprzed telewizorów!

 

 

 

 

5 marca 2021 14:47