Sportowe Ferie 2020


Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczynają się 20 stycznia 2020 roku. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotowuje sportowe zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 8-13 lat.

Po bardzo dobrym odbiorze zimowych oraz letnich półkolonii OSiR w Suwałkach postanowił zorganizować ponownie taką formę wypoczynku. Półkolonie odbywać się będą w dwóch 5-dniowych turnusach: (20-24 stycznia oraz 27-31 stycznia 2020 roku). Koszt udziału w półkoloniach to 359 zł od osoby. Posiadacze Suwalskiej Karty Mieszkańca będę mogli skorzystać ze specjalnej zniżki. Cena jednego turnusu będzie wynosić 269 zł od osoby. Pierwszeństwo udziału w półkoloniach będą miały osoby posiadające SKM oraz mieszkający w Suwałkach.

Podczas półkolonii każdego dnia uczestnik objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry (od  7:00 do 16:00) i otrzymuje całodzienne, zdrowe wyżywienie (II śniadanie, obiad, deser, napoje). W ramach przygotowanego programu dzieci i młodzież będą uczestniczyły  w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, między innymi: zajęcia rekreacyjne w Aquaparku, treningi zumby, lekkoatletyki, modelarstwa lotniczego, boksu, siatkówki i piłki nożnej,  podstaw sztuk walki – Jiu Jitsu,  KravMaga, zajęciach na ściance wspinaczkowej, w warsztatach z zakresu zdrowej, sportowej kuchni oraz zajęciach integracyjnych w kręgielni czy też seans filmowy w kinie Cinema Lumiere.

Informujemy, iż zapisy na półkolonie organizowane w okresie ferii zimowych zostaną uruchomione 2 stycznia 2020 r. o godz. 9:00 na platformie elektronicznezapisy.pl. Formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać dane dziecka znajduje się pod linkiem: TUTAJ. Jednak już teraz informujemy iż każdy turnus może liczyć 50 uczestników więc liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl oraz pod numerem telefonu 87 566 32 81.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Sportowych Feriach 2020.

10 grudnia 2019 14:30