„Sportowe pogranicze” – startują Otwarte Treningi Biegowe!


Mamy przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów biegania, niezależnie od wieku i sportowego stażu, do udziału bezpłatnych otwartych treningach biegowych. Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Sportowe pogranicze – promocja sportu i zdrowego stylu życia w regionie pogranicza”, realizowanym wspólnie z Miastami Alytus i Druskienniki na Litwie.

Dzień: środa godz. 18:00 – z uwagi na weekendowe plany większości biegaczy (zarówno startowe, jak i wypoczynkowe) postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników. Pierwszy trening odbędzie się już 5 czerwca!

Miejsce: dobrze znany suwalskiej społeczności Stadion Lekkoatletyczny im. Jadwigi Olbryś. Najnowocześniejszy obiekt tego typu w woj. podlaskim, główna arena 98. PZLA Mistrzostw Polski. W końcu jak trenować, to po mistrzowsku!

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członkini kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych zajęciach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy nie wyobrażają sobie przeżyć dnia bez treningu!

4 czerwca 2024 08:26