Sportowy Weekend #5 – zacznijmy miesiąc luty na sportowo


Przed nami początek weekendu i to, co entuzjaści sportowych wrażeń lubią najbardziej. Sportowy Weekend rozpoczniemy już dzisiejszego wieczoru IX kolejką cotygodniowych rozgrywek RESO Suwałki Football League. Kibice zgromadzeni na trybunach hali sportowej OSiR mogą liczyć na emocjonujące widowisko, bowiem terminarz zapowiada się naprawdę obiecująco. W sobotę do akcji wkroczą siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” zmierzą się z PSG Stalą Nysa.

Postawić decydujący krok w kierunku mistrzostwa

IX kolejka RESO Suwałki Football League zapowiada się naprawdę obiecująco. Rozpoczniemy już o 18:30, a w pierwszym meczu spotkają się drużyny Techniki Grzewczej „ZUH” i Szkarnulis Team Sejny. Zbliżający się koniec tegorocznych rozgrywek zwiastuje prawdziwy grad bramek w hali sportowej OSiR.

Kto zrobi decydujący krok w kierunku mistrzostwa RSFL? Czy Gmina Suwałki zwycięży piąty raz z rzędu? Czy Porta Active Team przełamie się i sięgnie po kolejne ligowe punkty? Odpowiedzi na te pytania poznają osoby, które dzisiejszego wieczoru zasiądą na trybunach hali sportowej OSiR. Spóźnialskim polecamy mieć pod ręką aplikację Virium, dzięki której żaden wynik nie pozostanie niezauważony!

Terminarz:

18:30 Technika Grzewcza „ZUH” – Szkarnulis Team Sejny

19:00 SALOS Suwałki – Skupski Team Sejny

19:30 Verta Suwałki – Gmina Suwałki

20:00 Euromaster Gniedziejko – Opakowania Kartex Suwałki

20:30 Gmina Puńsk – Porta Active Team

21:00 Alex Szklarz – 14. PPPanc Decco Suwałki

 

Utrzymać dobrą jakość gry

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki tym razem podejmą zajmującą ostatnie miejsce w tabeli drużynę PSG Stal Nysa. Po ostatnich dwóch zwycięstwach z Cuprum Lubin i Cerrad Enea Czarnymi Radom pod wodzą nowego szkoleniowca biało-niebieskich – Dominika Kwapisiewicza, kibice z północnej części kraju mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Kluczem do sukcesu w tym spotkaniu będzie utrzymanie dobrej jakości gry. Choć gospodarze są faworytem sobotniego spotkania, to zlekceważenie przeciwnika nie wchodzi w grę, gdyż w PlusLidze nie ma słabych drużyn. Dopóki piłka jest w grze – wszystko może się wydarzyć. Areną zmagań będzie hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, początek spotkania o godzinie 20:30.

4 lutego 2022 11:38