Sportowy Weekend – halowa piłka nożna w Suwałki Arenie!


W tym tygodniu czekają nas sportowe emocje z halową piłką nożną, pływaniem i badmintonem w roli głównej. Ruszył kolejny sezon ekstraligowy. Gospodarzami II rudny rozgrywek LOTTO  Ekstraligi Badmintona, która odbędzie się w nadchodzący weekend będą Kobierzyce, Białystok i Kędzierzyn-Koźle. Co więcej, przez dwa dni Aquapark Suwałki będzie gospodarzem Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Z kolei w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” osiem drużyn z kraju i zagranicy, złożonych z młodych piłkarzy rywalizować będzie w dorocznej imprezie organizowanej przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki.

SKB Litpol Malow Suwałki powraca do gry!

W pierwszej kolejce LOTTO Ekstraligi Badmintona wystąpiło dziewięć zespołów. W suwalskiej hali OSiR publiczności zaprezentowali się obrońcy mistrzowskiego tytułu – SKB Litpol-Malow Suwałki, którzy zwyciężyli z Beninką UKS Feniks Kędzierzyn Koźle oraz CT Arena Hawel Academy.

Z kolei w Białymstoku UKS Hubal Białystok gościł w swojej hali ligowego beniaminka Badminton School Gdynia oraz UKS Unię Bieruń. Dzień później w tym samym obiekcie zagrały ekipy OSSM SMS Białystok, KS Badminton Kobierzyce i ABRM Warszawa.

II runda LOTTO Ekstraligi Badmintona zapowiada się bardzo interesująco. Suwalczanie zmierzą się z KS Badminton Kobierzyce oraz UKS Unią Bieruń. Tym razem sportowe zmagania przenoszą się do Ślęzy. Początek pierwszego spotkania w sobotę (26.11) o godzinie 10:00.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

Przez dwa dni Aquapark Suwałki będzie gospodarzem Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. W związku z organizacją zawodów, w dniu dzisiejszym (piątek) do godziny 21:00* i jutrzejszym (sobota, 7:30 – 15:00*) basen sportowy obiektu będzie niedostępny. Piątkowe zajęcia Aqua Aerobiku odbyły się dzień wcześniej – w czwartek 24.11 w godzinach 18:30 – 19:15.

Zapraszamy kibiców na trybuny i zachęcamy do głośnego kibicowania uczestnikom trwającego wydarzenia!

*godziny mogą ulec zmianie

Grodno Cup rocznika 2014

Osiem drużyn z kraju i zagranicy, złożonych z młodych piłkarzy rywalizować będzie w dorocznej imprezie organizowanej przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki. Sponsorem tytularnym wydarzenia, przeprowadzanego przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach i wsparciu Miasta Suwałki została firma Grodno.

Swój udział zapowiedziały zespoły z rocznika 2014 reprezentujące barwy Wisły Kraków, Varsovii Warszawa, Legii Warszawa Soccer Schools, AP Jagiellonii Białystok, Żalgirietis Wilno, BVB Academy WBS Warsaw, AP Talent Białystok oraz gospodarzy – Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki.

Sportowe zmagania rozpoczną się w sobotę (26.11) o godzinie 09:00 w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”. Transmisja na żywo na platformie YouTube na kanale Wigry Suwałki.

TRANSMISJA LIVE

25 listopada 2022 16:01