Sportowy Weekend – jest w czym wybierać

Można powiedzieć, że to już nasza „piątkowa tradycja”. Wraz z końcem tygodnia rozpoczynamy #SportowyWeekend, a w nim najciekawsze propozycje na spędzenie wolnego czasu pod znakiem sportu!

II kolejka RESO Suwałki Football League zbliża się wielkimi krokami. W hali sportowej OSiR ponownie zobaczymy 12 drużyn. Choć to dopiero początek ligowych zmagań, wszyscy zawodnicy są świadomi, że każdy pojedynczy punkt jest na wagę złota i muszą dać z siebie wszystko. Następstwem tego jest niezwykle zacięta rywalizacja – czyli to, co kibice lubią najbardziej. Początek piłkarskich emocji już dziś o godzinie 18:30.

Ostatni mecz w 2021 roku suwalskie Wigry zagrają na wyjeździe. Areną zmagań będzie Stadion Miejski w Elblągu, gdzie biało-niebiescy podejmą tamtejszą Olimpię. Zmotywowani pewnym zwycięstwem z KKS Kalisz, podopieczni trenera Grzegorza Mokrego za główny cel obierają sobie dopisanie do tabeli ligowej kolejnych trzech punktów. Olimpia czteromeczową passę bez zwycięstwa przerwała w minioną sobotę, kiedy to wysoko pokonała Hutnik Nową Hutę. Możemy oczekiwać naprawdę zaciętego widowiska. Początek spotkania już jutro o godzinie 13:00.

Sportowych emocji nie zabraknie również w sobotni wieczór. O godzinie 17:30 w Hali Energia rozpocznie się 10. kolejka PlusLigi między Skrą Bełchatów
i Ślepskiem Malow Suwałki. Zwycięstwo nad faworyzowanymi siatkarzami Slobodana Kovača z pewnością zmotywowałoby biało-niebieskich i przerwało passę trzech przegranych meczy. Warto dodać, że gospodarze występują również w rozgrywkach o puchar CEV, w których zaliczyli dwa wysokie zwycięstwa z Mladost Brcko z Bośni i Hercegowiny i czeskim Liberec.

3 grudnia 2021 13:40