Sportowy Weekend – piątek z Suwalską Ligą Mistrzów!


Piątek to doskonały dzień do podsumowania nadchodzących wydarzeń z udziałem suwalskich klubów i drużyn sportowych. Po długiej przerwie #SuwalskaLigaMistrzów powróciła do hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Dzisiejszego wieczoru 14 zespołów powalczy o kolejne ligowe punkty w ramach rozgrywek RESO Suwałki Football League. Badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki ostrzą sobie zęby na Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych, które w tym roku odbędą się w Białymstoku. W ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej chłopcy z rocznika 2008-2009 wezmą udział w Turnieju Piłki Nożnej, którego organizatorem jest SL SALOS Suwałki.

Piłkarskie piątki w hali OSiR

Po długiej przerwie #SuwalskaLigaMistrzów powróciła do hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W miniony piątek 14 drużyn, w tym Opakowania Kartex – obrońca tytułu z edycji 2021/2022 – rozpoczęło rywalizację o miano Mistrza RESO Suwałki Football League. Tak jak w poprzednim roku, tak i tym razem w kolejce inaugurującej rozgrywki nie zabrakło szybkiej gry i wielu widowiskowych bramek.

Co czeka nas w piątkowy wieczór? Przekonają się o tym kibice, którzy zechcą zjawią się na trybunach naszej hali. Pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający II kolejkę RSFL rozbrzmi nieco wcześniej niż miało to miejsce tydzień temu. Zaczynamy o godzinie 18:00!

Terminarz spotkań:

18:00 Szkarnulis Team Sejny – Gmina Szypliszki

18:30 Budrol Transport Suwałki – Euromaster Gniedziejko

19:00 Porta Active Team – Gmina Suwałki

19:30 Wigry Suwałki – EL-DAN Suwałki

20:00 FC Hornets Suwałki – Technika Grzewcza „ZUH”

20:30 14. Pułk Przeciwpancerny „DECCO” Suwałki – Skupski Team Sejny

21:00 Verta Suwałki – Opakowania Kartex Suwałki

Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych w Badmintonie

Badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki ostrzą sobie zęby na Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych Młodzieżowców, Juniorów Młodszych, Młodzików Młodszych oraz Juniorów i Młodzików, które w tym roku odbędą się w Białymstoku. Zawody, które zainaugurowano dziś w okolicach godziny 09:00 rozgrywane są czwórkowym systemem grupowo-pucharowym. Turniej, którego areną zmagań są hale sportowe ZSOMS nr 3 w Białymstoku potrwa do niedzieli.

  • 12.2022 r. (piątek) godz. 09:00 – początek gier Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych
  • 12.2022 r. (sobota) godz. 14:00 – początek gier Juniorów i Młodzików

Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 2008-2009

Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS” w Suwałkach zaprasza kibiców na Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2008-2009 w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej 2022/2023. Zawody odbędą się 11 grudnia (niedziela) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach. Oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 09:00.

W ten weekend nie tylko sportowe wrażenia

Pierwszy hip-hopowy koncert z prawdziwego zdarzenia odbędzie się w grudniu w Suwałkach. To inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki. Młodzi od dawna zabiegali o formy artystyczne, które im odpowiadają. W tym celu już dwa lata temu Rada przeprowadziła ankietę. Większość uczestników wskazała właśnie na hip-hop.

Suwałki Hip-Hop Festiwal to połączenie wszystkiego co w rodzimym Hip Hopie najlepsze! Na jednej scenie podczas prawie 4 godzinnego koncertu przy Waszych ulubionych bitach, wystąpi 8 artystów polskiego hip-hop’u, gwiazdy młodego i bardziej doświadczonego pokolenia.

Impreza odbędzie się 9 grudnia w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”. Wystąpią Paluch, Gruby Mielzky i Kaz Bałagane, a jako support miejscowi artyści: Krychol, PMO, Projekt Północ, Pszkowiak, Dj Bartas. Start o godzinie 19:00, otwarcie bram o godzinie 18:00.

Czwarta pula biletów w cenie 120,00 zł do nabycia na stronie biletyarena.pl lub w biurze Radia 5, ul. Zawadzkiego 2.

KUP BILET

9 grudnia 2022 14:58