Sportowy weekend pod znakiem badmintona


Już dzisiejszego wieczoru będzie można poczuć sportowe emocje podczas amatorskiej ligi piłki nożnej RESO Suwałki Football League. O godz. 18:30 rozpocznie się XI kolejka ligi w ramach której będzie można zobaczyć spotkania takich drużyn jak: Rospuda Filipów – Trenerzy AP Wigry Suwałki oraz Szkarnulis Team – NOE-GO Olecko. Warto zaznaczyć, iż do końca ligi pozostały tylko trzy kolejki więc każdy punkt może zdecydować o tym kto stanie na podium V edycji RSFL.

Sobota będzie stała pod znakiem badmintona. W hali OSiR w Suwałkach o godz. 10:00 rozpoczną się 46. Drużynowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W półfinale drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki zmierzy się z OSSM-SMS Białystok, natomiast ABRM Warszawa zagra z Hubalem Białystok. Zwycięskie zespoły o godz. 17:00 stoczą pojedynek o pierwsze miejsce i miano Mistrza Polski, a pokonani zagrają o brązowy medal. Suwalski zespół będzie bronić wywalczonego przed rokiem tytułu Mistrza Polski, zapraszamy więc do kibicowania.

Ostatni dzień weekendu, czyli niedziela, to trening z cyklu Biegaj z RESO – niedzielne poranki biegowe. O godz. 9:00 w hali OSiR odbędą się zajęcia przeprowadzone przez Bartka Osiora. Zachęcamy do udziału osoby zaawansowane oraz dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem. Każdy pasjonat biegania podczas zajęć znajdzie coś dla siebie.

Wspaniała atmosfera panująca na zajęciach sprawia, że każdy kto pojawi się raz chętnie wraca! 

8 lutego 2019 13:44