Sportowy Weekend – powraca RESO Suwałki Football League!


W tym tygodniu Sportowy Weekend będzie wyjątkowy. Do hali sportowej OSiR powraca RESO Suwałki Football League, czyli amatorska liga halowej piłki nożnej. Rywalizacja w ramach tegorocznej edycji rozgrywek będzie toczyła się w 14-sto zespołowej lidze, a tytułu będzie broniła drużyna Opakowania Kartex Suwałki. Przed siatkarzami Ślepska Malow Suwałki kolejny występ przed własną publicznością, tym razem przeciwko LUK Lublin. Rozpoczęcie w hali sportowej OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2 o godzinie 18:30.

#SuwalskaLigaMistrzów

W piątkowy wieczór w hali sportowej OSiR królować będzie piłka nożna. Po długiej przerwie powracają rozgrywki RESO Suwałki Football League, czyli amatorskiej ligi halowej piłki nożnej. Inicjatorem i głównym organizatorem rozgrywek, które odbywają się nieprzerwanie od 2014 r. jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”. Rywalizacja będzie toczyć się w 14-sto zespołowej lidze.

STUDIO LIVE

W poniedziałek 21 listopada w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” odbyło się STUDIO LIVE, podczas którego poruszone zostały tematy dotyczące zbliżającej się edycji 2022/2023. W naszym studiu gościli Arkadiusz Zoń – kapitan drużyny Opakowania KARTEX, która jest aktualnym Mistrzem RESO Ligi, Piotr Leszczyński – kapitan Szkarnulis Team Sejny oraz Tomasz Jarząbski – kapitan 14. Pułku Przeciwpancernego „DECCO” Suwałki. Punktem kulminacyjnym programu było losowanie par I kolejki.

Możemy powiedzieć to głośno – Suwalska Liga Mistrzów powraca do hali sportowej OSiR! Miejmy nadzieję, że dzisiejszego wieczora towarzyszyć nam będą same pozytywne, piłkarskie emocje. Widowiskowe bramki, głód zwycięstwa i wyjątkowa atmosfera unosząca się w powietrzu rokrocznie przyciąga na trybuny rzesze wiernych kibiców.

TRANSMISJA NA ŻYWO

Dzięki współpracy z 3FILM Commercial ceremonia rozpoczęcia edycji 2022/2023 oraz wszystkie mecze będą dostępne w bezpłatnej transmisji na żywo na kanale YouTube.

Czas powrócić do zwycięstw w Arenie

Po pierwszej porażce w tym sezonie we własnej hali z Jastrzębskim Węglem, hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena” straciła miano „twierdzy nie do zdobycia”. W sobotę siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają kolejny mecz ligowy, tym razem z drużyną LUK Lublin. Czy podobnie jak ostatnio na trybunach obiektu zasiądzie komplet widzów?

Wysokie szóste miejsce biało-niebieskich w tabeli to efekt siedmiu zwycięstw w 12 meczach ligowych. W ostatnim wyjazdowym starciu z AZS Indykpolem Olsztyn, określanym „Derbami Północy” podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza opuszczali halę Iławskiego Centrum Sportu z uśmiechami na twarzy.

Suwalska publiczność niejednokrotnie udowodniła, że gorący doping potrafi dodać naszym siatkarzom skrzydeł. Spotkanie z LUK Lublin rozpocznie się w sobotę (03.12) w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” o godzinie 17:30.

2 grudnia 2022 14:29