Stacja Pogodne Suwałki – medale czekają na uczestników biegów i marszu!


Wielkiego odliczania ciąg dalszy – już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia tegorocznej Stacji Pogodne Suwałki! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy medal, który będzie czekał na każdego uczestnika „Zimowej Piątki” – biegu na dystansie 5 km wokół malowniczego Zalewu Arkadia, karnawałowego biegu dla dzieci (650 m) oraz zimowego marszu Nordic Walking (1,7 km).

Jak stać się jego posiadaczem?

Wystarczy zapisać się na jeden z trzech proponowanych dystansów, uiścić opłatę startową i 14 stycznia o godzinie 14:00 wystartować w biegu / marszu. Tuż po przekroczeniu linii mety, każdy uczestnik na podstawie ważnego numeru startowego otrzyma pamiątkowy medal. Wydarzeniu jak zawsze będzie towarzyszyć oprawa muzyczna w klimacie latino, a dodatkowo o jego karnawałową atmosferę zadbają konferansjerzy.

KARNAWAŁOWE BIEGI, MARSZ NORDIC WALKING – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

A skoro trwać będzie karnawał, zachęcamy do przygotowania autorskich kreacji! Dodatkowe nagrody otrzyma również 12 osób za najbardziej oryginalne przebrania.

Zapisy za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl potrwają do 10 stycznia (środa) lub wyczerpania puli wolnych miejsc.

Do zobaczenia na starcie!

 

4 stycznia 2024 09:13