Stwórzmy razem niezwykłe imprezy sportowe!


Przed nami kolejne sportowe wyzwania! W ciągu najbliższych dwóch miesięcy czekają nas dwa szczególnie ważne wydarzenia – 98. PZLA Mistrzostwa Polski i RESO Suwałki Półmaraton.

09 czerwca na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś rozpoczną się 98. PZLA Mistrzostwa Polski. W trakcie trzech dni sportowej rywalizacji zaprezentują się najlepsi polscy lekkoatleci, zaliczani do światowej czołówki. W każdej konkurencji, która znajduje się w programie mistrzostw, z pewnością nie zabraknie emocji. Wysoki poziom sportowy gwarantuje bowiem występ zawodników, którzy już odnieśli sukces na arenie ogólnopolskiej oraz reprezentowali Polskę w wielkich wydarzeniach międzynarodowych.

Początek lipca kojarzy się wyłącznie z jednym wydarzeniem. RESO Suwałki Półmaraton, czyli wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu i z prawdopodobnie najlepszym finiszem w Polsce. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, iż jest to bieg „z klimatem nie do podrobienia”!

Nieodłącznym elementem planowanych wydarzeń są wolontariusze, którzy stanowią nieocenioną pomoc w organizacji wydarzeń związanych ze sportem masowym oraz zawodami rangi Mistrzostw Polski. W związku z tym chcielibyśmy zachęcić wszystkich miłośników sportowych emocji do udziału w wolontariacie podczas 98. PZLA Mistrzostw Polski (9-11 czerwca) oraz RESO Suwałki Półmaraton (1-3 lipca).

Jeżeli  jesteś osobą otwartą, nie boisz się wyzwań i chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu niezwykłych imprez sportowych, zgłoś się i zostań członkiem naszego teamu wolontariuszy! Wystarczą dwa proste kroki.

Pierwszy etap polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza, który dostępny jest w linku poniżej. W drugim etapie zaprosimy Was na spotkanie organizacyjne, na którym poznacie zakres obowiązków oraz swoich liderów, którzy będą bezpośrednio koordynować Waszą pracę.

My już nie możemy się doczekać – do zobaczenia!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

12 maja 2022 10:12