Sukcesy zawodników OSiR-u w Pucharze Polski Modeli Halowych


Sławomir Truchan - III Ogólnopolskich Zawodach Modeli Halowych o Puchar Prezesa Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych

Bardzo dobrze rozpoczęli swoje starty w tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Halowych zwodnicy sekcji modelarstwa lotniczego OSiR. W rozegranych w miniony weekend zawodach w Pyskowicach i  Gliwicach, podopieczni Stanisława Skibickiego aż 8 razy stanęli na podium, z czego 6 razy na najwyższym stopniu.

W sobotę 6 marca  2021 r. odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach.  W kategorii juniorów młodszych zwyciężył Radosław Szymanowski, a IV miejsce zajął Paweł Knebel. W kategorii juniorów zwyciężył Filip Rudziński, na II miejscu sklasyfikowany został Grzegorz Truchan. W kategorii seniorów zwyciężył Sławomir Truchan. Filip Rudziński w III locie II rundy ustanowił nowy rekord długości lotu w hali w Pyskowicach wynoszący 53,9 s.

W niedzielę 7 marca 2021 r. zawodnicy rywalizowali w III Ogólnopolskich Zawodach Modeli Halowych o Puchar Prezesa Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych, gdzie w kategorii juniorów młodszych zwyciężył Radosław Szymanowski, a V miejsce zajął Paweł Knebel. W kategorii juniorów I miejsce zajął Grzegorz Truchan, a II miejsce zdobył Filip Rudziński.  W kategorii seniorów zwyciężył Sławomir Truchan.

9 marca 2021 15:18