Suwalczanie są Fit!


 

DSC00380

Wydarzenie „Suwalczanie są Fit & Mamy siebie” zgromadziło w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach wielu mieszkańców naszego miasta, którzy pokazali, że chętnie dbają o swoją kondycję i zdrowie. Zajęcia kształtujące, rozluźniające oraz wzmacniające poszczególne partie ciała, prowadzone przez profesjonalnych trenerów, były niezwykle oblegane przez uczestników wydarzenia, którzy mogli na własnej skórze spróbować ciekawych ćwiczeń.

Suwalskie kluby Fitness, które licznie przystąpiły do projektu, zaprezentowały szeroką gamę ćwiczeń dostępnych na zajęciach. Każdy uczestnik mógł odbyć konsultację z dietetykiem i trenerem personalnym, przeprowadzić analizę składu ciała, zmierzyć ciśnienie, czy sprawdzić  poziom cukru we krwi. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – występy klauna, foto budka, przejażdżki z klubem motocyklowym „Niedźwiedzie Północy”.

Całość zwieńczył pokaz tańca z ledami w wykonaniu Teatru Ognia „Flash Zone” z Gołdapi oraz maraton ZUMBY, w którym udział wzięło blisko sto osób.

W trakcie wydarzenia przeprowadzona została charytatywna zbiórka środków na Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzone przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

 

21 marca 2016 11:49