Suwalczanie z brązowymi medalami siatkarskich dwójek!


Suwalczanie mieli swoje przysłowiowe „5 minut” podczas rozgrywanego w Gliwicach finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of Moving. Zawodnicy reprezentujący barwy SUKSS Suwałki wystąpili we wszystkich możliwych kategoriach: dwójek, trójek i czwórek chłopców. Jak spisali się młodzi adepci siatkówki w turnieju, którego areną zmagań była Arena Gliwice?

Z wielkiej imprezy z brązowymi medalami powrócili najmłodsi suwalczanie, szkolący się pod okiem trenera Bartosza Tomczyka. Lepsze okazały się tylko ekipy Enea Energetyk Poznań i UKS Kinder Volleyball Wałbrzych II.

Co więcej, suwalski zespół trójek uplasował się na 15. miejscu, z kolei czwórek na 18. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of Moving organizowane są przez Polski Związek Piłki Siatkowej pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Edukacji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych zmaganiach!

Zdjęcia: SUKSS Suwałki

11 lipca 2023 09:13