Suwalczanie z medalami po czwartej rundzie Pucharu Polski!

W ostatni weekend (18-19.11.2023 r.) w hali sportowo-widowiskowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach koło Gliwic rozegrano czwartą, przedostatnią rundę z tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Halowych.

Sekcję modelarstwa lotniczego OSiR w Suwałkach reprezentowało pięciu zawodników, podopiecznych instruktora Stanisława Skibickiego. W kategorii młodzików zwyciężyła Oliwia Szturgulewska, a Bartosz Żukowski zajął 9. miejsce. W kategorii juniorów triumfował Paweł Knebel, natomiast na 5. lokacie sklasyfikowano Oliwię Danilewicz. Na drugim stopniu podium w kategorii seniorów stanął Sławomir Truchan, odbierając tym samym srebrny medal.

Piąta, ostatnia runda odbędzie się w najbliższy weekend w Bieruniu. Czterech zawodników sekcji ma szanse zdobyć medalowe miejsca w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym zawodnikom dalekich lotów w kolejnych konkurencjach!

21 listopada 2023 12:33