Suwalczanki z awansem do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!


Utalentowane pięściarki reprezentujące sekcję bokserską OSiR Suwałki z kolejnymi sukcesami! Podczas turnieju eliminacyjnego, który rozgrywany był w dniach 9-13.03.2022 r. w Ciechocinku, podopieczne trenera Pawła Pasiaka stoczyły bardzo udane walki, awansując tym samym do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kobiet w Boksie! Impreza finałowa zbliża się wielkimi krokami. Nie zabraknie tam naszych zawodniczek w składzie: Zuzanna Krysińska, Oliwia Jonio  i Aleksandra Kwos.

Możemy z powodzeniem patrzeć w przyszłość i już teraz trzymać kciuki za nasze dziewczyny. Warto nadmienić, że Zuzanna Krysińska jest medalistką mistrzostw Polski kadetek i mistrzynią Polski w kategorii młodziczek. Oliwia Jonio i Aleksandra Kwos, choć dopiero zaczynają swoją przygodę z boksem, to nie brakuje im motywacji i zaangażowania. Obie zawodniczki zwyciężyły w swoich walkach przed czasem, zapewniając sobie awans do najlepszej ósemki w kraju.

Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kobiet w Boksie odbędą się w dniach 29.04-05.05.2022 r. w Łomży. Organizatorem zawodów jest Województwo Podlaskie.

17 marca 2022 14:01