Suwałki Arena na ukończeniu. OSiR zaprasza do rezerwacji obiektu.


Za kilka tygodni Suwałki Arena, czyli największy i najnowocześniejszy obiekt  widowiskowo-sportowy w północno-wschodniej Polsce, powita pierwszych gości. Prawo „przetestowania” nowego obiektu przypadnie zawodnikom drużyny MKS ŚLEPSK MALOW Suwałki, która w listopadzie rozegra w Plus Lidze swój pierwszy mecz przed własną publicznością.

Jednak hala przy ul. Zarzecze 26 nie będzie służyć wyłącznie siatkarzom.

Z obiektu będą mogli skorzystać także przedstawiciele innych sportów (m.in. piłka nożna, koszykówka, badminton, tenis, sporty walki etc.) i to zarówno trenujący w klubach jak i zupełnie amatorsko, w tym m.in. pracownicy suwalskich zakładów pracy – informuje Waldemar Borysewicz, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Już od 15 października 2019 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, który będzie zarządzał nową areną, zacznie przyjmować wstępne rezerwacje hal:

  • głównej (możliwość podziału hali na 3 boiska) o wymiarach 52 m x 29 m i wysokości 12,8 m
  • treningowej o wymiarach 24m x 12m i wysokości 8 m (łączna powierzchnia 340m2).

– Suwałki Arena to obiekt wielofunkcyjny. Oprócz funkcji sportowej pełni także funkcję obiektu koncertowo-widowiskowego (pojemność do 3,5 tys. osób). Obiekt posiada także salę konferencyjną i garderoby. To także doskonała przestrzeń do organizacji wydarzeń formatu „MICE” takich jak kongresy, konferencje czy targi. Dlatego też do kontaktu zachęcamy agencje eventowe, menedżerów artystów i przedsiębiorców – dodał Dyrektor OSiR.

Odpowiedzi na pytania a także wszelkich informacji technicznych dotyczących obiektu udzielają Siergiej Krugły (tel. 606 309 422) oraz Tomasz Wasilewski (tel. 87 566 72 20).

Rezerwacje będą przyjmowane wyłącznie w formie elektronicznej na adres: arena@osir.suwalki.pl.

7 października 2019 10:36