Pałuska Kick-Boxing Night 2


Gala

Już niebawem utytułowani i klasowi fighterzy zaprezentują się szerokiemu gronu publiczności podczas „Pałuska Kick-Boxing Night”. Impreza odbędzie się 13 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, przy ulicy Wojska Polskiego 2.

Tego dnia dojdzie do pojedynków najlepszych zawodników w formułach K1, Muai Thai i Full Contact w tej części kraju.

W walce wieczoru, w kategorii do 81 kg, rękawice skrzyżuje Łukasz Wichowski, wychowanek najlepszego klubu kick-boxingu w Polsce – KS Piaseczno, walczący dla największej federacji w naszym kraju DSF Kick-boxing Challenge. DSF będzie reprezentował również Jan Lodzik, aktualnie najlepszy zawodnik w kraju w kategorii lekkiej.

Na ringu nie zabraknie również najlepszych zawodników klubu Panzer Suwałki. Podczas wielkiej gali, Suwalszczyznę reprezentować będą  – Emil Korżyński w wadze do 68 kg, który stoczy pojedynek z zawodnikiem z Pułtuska oraz Dominik Szczodruch w wadze do 75 kg, który podczas pierwszej edycji „Suwałki Kick-boxing Night” odniósł efektowne zwycięstwo, pokonując rywala w pierwszej rundzie przez nokaut.

Gala w Suwałkach będzie znakomitą okazją do popularyzacji kickboxingu w północno – wschodnim rejonie Polski. Nic zatem innego jak mieć nadzieję, że Suwałki na stałe zagoszczą na mapie sportów walki.

Bilety do nabycia na stronie internetowej www.ebilet.pl oraz w salonie Empik – CH Plaza w Suwałkach, ul. Dwernickiego 15.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz klub Kickboxing Panzer Suwałki.

Już niebawem więcej informacji.

22 października 2015 09:34