Suwałki Street Festiwal – mobilna strefa Skateboardingu!


„Suwałki Street Festiwal” to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w 2024 roku w Suwałkach. To festiwal sportów ulicznych, który całkowicie zrywa z dotychczasowymi trendami, wyprowadzając nową jakość. Tegoroczna edycja pod hasłem „Ulica wolna od nałogów” odzwierciedla dążenie społeczności do tworzenia bezpiecznej i zdrowej przestrzeni publicznej, wolnej od negatywnych wpływów nałogów, jednocześnie promując zdrowy styl życia.

Pierwszego dnia festiwalu (7 czerwca, piątek) od godziny 18:00 nieopodal CHR Suwałki Plaza nie może zabraknąć sympatyków jazdy ulicznej. Jednym z głównych punktów programu będzie mobilna strefa Skateboardingu, starannie przygotowana przez ekspertów z SzplinRamps. To doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się atmosferą sportowej wspólnoty.

W mobilnej strefie, na miłośników deskorolek, hulajnóg, wrotek i BMX’ów czekać będą różnorodne przeszkody, które z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń:

  • Minirampa o szerokości ok. 180 cm x długości 500 cm x wysokości 80 cm,
  • 2x Kicker (prosty i skośny) o szerokości ok. 60 cm x długości 120 cm x wysokości 20 cm,
  • Grindbox o szerokości ok. 50 cm x długości 200 cm x wysokości 25 cm,
  • Poręcz flagowa prosta,
  • Quaterpipe o szerokości ok. 120 cm x długości 190 cm x wysokości 80 cm,
  • Bank o szerokości ok. 120 cm x długości 210 cm x wysokości 80 cm,
  • Spine o szerokości ok. 120 cm x wysokości 50 cm

Konkurs OPEN Skateboardingu i Warsztaty

W ramach Suwałki Street Festiwal odbędzie się ekscytujący konkurs OPEN Skateboardingu, w którym każdy może wziąć udział i zaprezentować swoje umiejętności. Na najlepszych czekają fantastyczne nagrody! Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu. Start: godz. 19:15.

Dla tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności, przygotowaliśmy warsztaty z profesjonalnymi instruktorami. To niepowtarzalna szansa, aby nauczyć się nowych trików i zdobyć cenne wskazówki od doświadczonych skaterów. Będą dostępni przez 4 godziny: w godz. 18:00 – 22:00.

Ważna informacja

Aby wziąć udział w konkursie i warsztatach, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie zgody rodzica (w przypadku osób niepełnoletnich). Prosimy o wcześniejsze przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Do zobaczenia na Suwałki Street Festiwal – razem stworzymy niezapomniane chwile!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA RODZINA NA UDZIAŁ OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

5 czerwca 2024 10:21