Suwalscy pięściarze zakończyli sezon startów


W miniony weekend, zawodnicy sekcji bokserskiej suwalskiego OSiR-u udziałem w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Białymstoku zakończyli rok startów. W dwudniowych zmaganiach, w których z bardzo dobrej strony zaprezentowali się suwalscy pięściarze, nie zabrakło także reprezentantów aktualnej kadry narodowej juniorów i kadetów.

Podopieczni trenera Pawła Pasiaka wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Naturalnie nie zabrakło sukcesów, bowiem wśród kobiet zwyciężyła Natalia Makucha, a wśród mężczyzn nie mieli sobie równych Michał Mazurczyk, Paweł Naruszewicz oraz bracia Przemysław i Zbysław Waraksa. II miejscem wśród kobiet pochwalić się może Samanta Kamińska oraz Mateusz Rzodkiewicz, Maciej Suchwałko i Franciszek Hołub w kategorii mężczyzn.

W sesjach sparingowych udział wzięły  pięściarki, które zdaniem trenera bardzo dobrze rokują na przyszłość: Oliwia Jonio, Aleksandra Kwos, Julia Karwel, Dajana Rozmysłowska i Dominika Socińska.

Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, który w połączeniu z odpowiednią regeneracją pozwoli naszym zawodnikom osiągać kolejne sukcesy  w przyszłym roku.

9 grudnia 2021 10:14