Suwalska Olimpiada Seniorów powróci w maju!


Po pierwszym etapie tegorocznej Suwalskiej Olimpiady Seniorów, podczas której uczestnicy konkurowali między sobą w wodzie, zbliża się termin rozpoczęcia kolejnej konkurencji – wycieczki rowerowej. Choć wydarzenie dedykowane jest w głównej mierze seniorom, nic nie stoi na przeszkodzie, aby udział wzięli wszyscy zainteresowani – włączając w to całe rodziny z dziećmi. Warto więc zarezerwować sobie termin 13 maja już teraz.

W ramach wycieczki organizatorzy zaplanowali między innymi przejazd rowerowy do Ośrodka Wypoczynkowo–Żeglarskiego w Starym Folwarku, gdzie odbędzie się wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy gromadzący punkty w Suwalskiej Olimpiadzie Seniorów, dopiszą do swojego konta dodatkowe 5 punktów!

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Płociczno-Osiedle – Płociczno-Tartak – Gawrych Ruda – Słupie – jezioro Muliczne – dolina rzeki Czarnej Hańczy – rzeka Czarna Hańcza – Sobolewski Gościniec – Modrzewie – Leszczewek – Stary Folwark – Suwałki

ZAPISY:

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe będą przyjmowane od przyszłego tygodnia. O szczegółach poinformujemy w oddzielnej publikacji.

19 kwietnia 2023 14:53