Suwalska Rywalizacja Rowerowa na półmetku!


Suwalska Rywalizacja Rowerowa wkracza w decydującą fazę. Na półmetku zmagań najwięcej kilometrów wykręcili Seniorzy. Tuż za nimi plasuje się ekipa Rowerowe Suwałki, a podium zamyka Rowerowa Pasja. Podsumowując, dotychczas w 10 zarejestrowanych drużynach (grupa ogólna nie bierze udziału w klasyfikacji grupowej) rywalizuje z sobą ponad 100 aktywnych użytkowników, którzy łącznie przejechali prawie 14 tysięcy kilometrów!

W zestawieniu indywidualnym w rankingu prowadzi Marek Jarząbski z wynikiem 2503,26 km! Na drugim miejscu plasuje się Tomasz Anzulewicz z 1972,99 wykręconymi kilometrami, na trzecim miejscu zaś Ryszard Rynkowski – 1217,58 km! (stan na godz. 10:00)

Suwalska Rywalizacja Rowerowa ma na celu zmobilizowanie mieszkańców Suwałk do propagowania aktywnego wypoczynku. Jej celem jest przede wszystkim promocja jazdy na rowerze jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei smart city w miastach. Rywalizacja potrwa do 15 września przez mobilną aplikację „Aktywne Miasta”.

Jak wziąć udział w Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej?

To bardzo proste. Wyjaśniamy to w kilku krokach:

  1.  W smartfonie wyszukujemy Sklep Play / App Store
  2.  Pobieramy bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”
  3. W zakładce „Rywalizacje” wybieramy kafelek z nazwą „Suwalska Rywalizacja Rowerowa 2022”
  4. Wsiadamy na rower i jedziemy, bo liczy się każdy kilometr. Pamiętajcie, aby zawsze mieć włączoną aplikację!

Nagrody dla aktywnych!!!

W poszczególnych kategoriach zostaną nagrodzone osoby z miejsc I-III. Natomiast w trzech najlepszych grupach zostaną nagrodzone trzy najaktywniejsze osoby. W klasyfikacji grup nagrodzone zostaną te, które wspólnie wykręcą najwięcej kilometrów. Podsumowanie Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej odbędzie się 18 września podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu w Parku Konstytucji 3 Maja.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Miasto Suwałki, oraz Miasto Bydgoszcz udostępniające aplikację „Aktywne Miasta”.

Regulamin Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej

23 sierpnia 2022 09:43