Świetna powierzchnia reklamowa w zasięgu ręki!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedza ponad 500 000 klientów. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami, jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.

Wielkoformatowa reklama to gwarancja większej rozpoznawalności Państwa produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy atrakcyjną powierzchnią reklamową na konstrukcji typu „V-side”, która usytuowana jest na terenie stadionu lekkoatletycznego przy głównym skrzyżowaniu południowej części miasta. Billboard posiada trzy podświetlone nocą płaszczyzny, co sprawia, że reklama jest widoczna dla osób dojeżdżających do skrzyżowania z trzech kierunków.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oferowanych przez nas powierzchni reklamowych, rozlokowanych w najdogodniejszych punktach naszego miasta!

Szczegóły: TUTAJ

2 września 2022 14:34