Top Liga SALS – startuje faza Play-Off!


Jedna dyscyplina, trzy szczeble rozgrywkowe, dwadzieścia trzy zgłoszone drużyny i jedna wspólna pasja. Po zakończonej rundzie rewanżowej tegorocznej Top Ligi SALS – Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej przyszedł najwyższy czas na ostatnią fazę trwającego sezonu – Play-Off! We wtorek 12 marca w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” rozpocznie się ich pierwsza runda, z kolei tydzień później (19 marca) poznamy końcowy układ tabeli. Atmosfera na parkiecie suwalskiej Areny zapowiada się niesamowicie ekscytująco, gdyż każda drużyna będzie dążyć do osiągnięcia sukcesu i udowodnienia swojej dominacji.

Każdy mecz w ramach fazy Play-Off będzie pełen emocji i napięcia, ponieważ drużyny będą musiały dać z siebie wszystko, by awansować do kolejnych etapów. Warto też podkreślić, że dla wielu zawodników i zawodniczek cotygodniowe rozgrywki to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także możliwość rozwoju osobistego i sportowego.

Nie sposób przewidzieć, które zespoły ostatecznie zawojują serca kibiców i staną na najwyższym stopniu podium, jednak kilku faworytów wskazać można z zamkniętymi oczami. Jedno jest pewne – widowisko będzie niezapomniane, a pasja do piłki siatkowej będzie łączyć wszystkich uczestników – zarówno na boisku, jak i poza nim.

Organizatorami Top Ligi SALS są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach we współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”. Godzinowy terminarz pierwszej rundy jest już znany i został opublikowany na stronie frespo.pl – systemie służącym organizacji ligi. Misją FRESPO jest nie tylko uproszczenie procesu organizacji i zwiększenie atrakcyjności rozgrywek, ale także dostarczenie narzędzia, które dynamicznie się rozwija wraz z potrzebami rozgrywek.

Fot. Maria Miezianko (Photo by Mary)

I LIGA (boisko nr 1)

(18:30) SUKSS Junior – UKS Jantar Gołdap

(19:30) 14. Pułk Przeciwpancerny – Elektromil

(20:30) Kresy Sejny – SUKSS Kadet

II LIGA (boisko nr 2)

(18:30) Atlas – Tanne Forte

(19:30) Albatrosy – Świeżaki

(20:30) ARR Ares S.A. – PSK Wasilewski

(21:30) Adriatica Olecko – ZSS UKS Maratończyk Ełk

III LIGA (boisko nr 3)

(18:30) Zakład Szklarski Kamena – KMP Suwałki

(19:30) Gmina Szypliszki – Kaczuszki

(20:30) Spróbujmy – Kartofle Zagłady

(21:30) Livioon Vita Suwałki – Animex

12 marca 2024 10:36