Trenuj jak mistrz! Zapowiedź naboru do sekcji bokserskiej OSiR


Zawodnicy klubu bokserskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach prowadzeni przez Pawła Pasiaka od 2008 r. zdobyli kilkadziesiąt tytułów Mistrzów Województwa Podlaskiego, wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski zdobywając medale we wszystkich kategoriach wiekowych w boksie olimpijskim, a największym osiągnięciem był brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy Martyny Letkiewicz.

W dniach 26 września – 10 października prowadzony będzie nabór dziewcząt i chłopców w wieku 11-16 lat, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z boksem. Treningi grupy początkującej będą odbywać się w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 18:00 – 19:30. Zajęcia prowadzone będą na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej, ul. T. Kościuszki 126. W zależności od okresów przygotowań, nasza młodzież trenuje na stadionie lekkoatletycznym, basenie sportowym i siłowni. Wyróżniający się zawodnicy biorą udział w zgrupowaniach szkoleniowych w okresie ferii zimowych i wakacji.

Paweł Pasiak – licencjonowany trener klasy mistrzowskiej. Aktualnie Wiceprezes do spraw sportowych Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego w Białymstoku, w latach 2013-2016 także Trener Główny Kadry Narodowej Kobiet Polskiego Związku Bokserskiego (był odpowiedzialny za przygotowanie reprezentacji kraju do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016). Były szef Wydziału Wyszkolenia Polskiego Związku Bokserskiego 2019-2021. Współpracuje z kadrą województwa podlaskiego juniorów i kadetów.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać telefonicznie pod numerem: 796412677 oraz drogą mailową: pawelboxingteam@o2.pl.

13 września 2022 12:52