Triumf Drużyny Prezydenta w Mikołajkowym Turnieju

Za nami XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Po raz pierwszy zwycięstwo odniosła Drużyna Prezydenta Suwałk, w której obsadzie znaleźli się obecni oraz byli piłkarze Wigier Suwałki. Zdobyli oni komplet punktów i bezapelacyjnie zasłużyli na triumf w Turnieju. Na drugiej pozycji uplasowała się Reprezentacja Litwy, a na ostatnim miejscu podium znalazła się Reprezentacja Polski Mundial 2002. W bezpośrednim meczu tych drużyn padł remis 5:5.

Czwarte, przedostatnie miejsce zajęli dziennikarze, a stawkę już tradycyjnie zamknęła drużyna artystów, która doskonale bawiła się na zielonej murawie.

Z tytułu Króla Strzelców cieszyło się dwóch zawodników – Eisvinas Utyra oraz Maciej Żurawski. Ostatecznie zdobyli oni po 12 goli i ex-equo zajęli pierwsze miejsce w tej klasyfikacji.