Trwają zapisy na styczniowe biegi karnawałowe!


Ważnym elementem zbliżającej się Stacji Pogodne Suwałki są biegi karnawałowe, podczas których uczestnicy przebierają się w kolorowe stroje i oprócz wyczynu sportowego biorą również udział w konkursie na najlepsze (najbardziej oryginale) przebranie. W przyszłorocznej edycji wydarzenia zawodnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse do pokonania:

  • Bieg na 5 km – karnawałowy bieg na dystansie 5 km ścieżkami nad Zalewem Arkadia (trasa z atestem PZLA)
  • Karnawałowy Bieg dla Dzieci – bieg happeningowy skierowany do dzieci na dystansie 650 m
  • Marsz Nordic Walking – marsz nordic walking na dystansie 3.4 km

Każdy z uczestników biegu / marszu otrzyma pamiątkowy medal. Wydarzeniu jak zawsze będzie towarzyszyć oprawa muzyczna w klimacie latino, a dodatkowo o jego karnawałową atmosferę zadbają konferansjerzy.

Nagrodzone zostaną osoby z miejsc I-III w kategorii kobiet i mężczyzn w biegu na 5 km. Dodatkowe nagrody otrzyma również 12 osób za najbardziej oryginalne przebrania. Gdyby tego było mało, pierwsze 100 osób, które zapiszą się do biegu głównego i opłacą swój start, w ramach pakietu startowego otrzymają dodatkowo limitowany szalik z kolekcji „Polski Biegun Zimna”. Decyduje kolejność księgowania wpłat.

Kiedy: 14 stycznia 2024 r. godz. 14:00

ZIMOWA PIĄTKA, MARSZ NORDIC WALKING – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

To nie jedyne atrakcje, które przewidziane są w ramach Stacji Pogodne Suwałki 2024. Więcej informacji na temat planowanego wydarzenia: TUTAJ

BAL MORSÓW

II ZLOT MORSÓW NA POLSKIM BIEGUNIE ZIMNA

20 grudnia 2023 12:13