Trwają zapisy na Suwałki Bike Challenge!


„Suwałki Bike Challenge – przejazd na czas!” to doskonała propozycja dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek, w szczególności ceniących sobie szybką jazdę i chcących dostarczyć do swojego organizmu solidną porcję endorfin i adrenaliny! Wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 11 maja ma na celu przede wszystkim popularyzację wśród mieszkańców miasta i regionu wyczynowej jazdy na rowerze oraz promocję aktywnego wypoczynku. Jedno jest pewne – uczestnicy, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić Bike Park przy ul. Moniuszki 1A z pewnością nie pożałują podjętej decyzji.

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • 7-10 lat;
  • 11-13 lat;
  • 14-17 lat;
  • 18+

Udział jest całkowicie bezpłatny. Każdy zawodnik przystępujący do zawodów musi posiadać stosowną zgodę podpisaną przez rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie dostartu.pl maksymalnie do dnia 09 maja 2024 r. W przypadku puli wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w dniu zawodów – 11 maja od godz. 11:30 do 12:00.

ZAPISZ SIĘ NA SUWAŁKI BIKE CHALLENGE – KLIKNIJ TUTAJ

Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste! Każdy z zawodników musi pokonać dwukrotnie bądź trzykrotnie (w zależności od ilości zgłoszonych uczestników) wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie najlepszy czas przejazdu. Start i meta zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią.

Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary, vouchery do sklepu rowerowego lub karnety uprawniające do skorzystania z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Szczegóły w regulaminie.

Fot. Łukasz Tyczkowski, DroneUp.pl

REGULAMIN WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIA RODZICA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

 

6 maja 2024 13:34