Trzecia runda Pucharu Polski pod dyktando suwalczan!


W niedzielę 22 października 2023 r. w Grodkowie koło Nysy rozegrano trzecią, ostatnią rundę z tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Halowych w klasach A6M (model z napędem gumowym o masie całkowitej 3,5 grama) i A6 (model z napędem gumowym o masie całkowitej 1,2 grama). Na listach startowych nie zabrakło nazwisk reprezentantów sekcji modelarstwa lotniczego OSiR w Suwałkach. Podopieczni instruktora Stanisława Skibickiego przywieźli do Pogodnych Suwałk kolejny worek nagród!

W kategorii A6M I miejsce zajął Bartosz Żukowski, na drugim stopniu podium stanął Adam Sadowski, z kolei na trzecim miejscu sklasyfikowano Oliwię Szturgulewską. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Modeli Halowych w klasie A6M pewnie zwyciężył Bartosz Żukowski (OSiR w Suwałkach), II miejsce zajął Feliks Pacura (Aeroklub Częstochowski), III miejsce ponownie padło łupem Oliwii Szturgulewskiej (OSiR w Suwałkach).

W kategorii A6 I miejsce zajął Bartosz Żukowski, III miejsce Oliwia Szturgulewska, a V miejsce Adam Sadowski. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Modeli Halowych w klasie A6 zwyciężył Bartosz Żukowski (OSiR w Suwałkach), II miejsce zajęła Zuzanna Szylar (OKiR Grodków), z kolei na najniższym stopniu podium stanęła Oliwia Szturgulewska (OSiR w Suwałkach).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w sportowych zmaganiach!

25 października 2023 11:41