Turniej Recman Cup po raz trzeci w Suwałkach. Sprawdź atrakcje!


Zbliża się III edycja Recman Cup, najbardziej prestiżowego, amatorskiego turnieju tenisowego w Polsce północno-wschodniej. Sportowe emocje, które rozpoczną się w drugi weekend sierpnia, uświetni mnóstwo atrakcji przygotowanych dla kibiców, rodzin z dziećmi i mieszkańców.

Recman Cup odbędzie się 12 i 13 sierpnia w Suwałkach na kortach OSiR przy ul. Wojska Polskiego 17. O puchar będą walczyć pasjonaci tenisa z całej Polski.

Kto może wziąć udział?

Chętni do gry w turnieju Recman Cup muszą wysłać maila na adres tenis@recman.pl. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz miasto i kod pocztowy. Szczegóły dot. uczestnictwa w turnieju zawarte w regulaminie na stronie internetowej turnieju: www.recman.pl/cup. Strona powstała przy współpracy z firmą Code & Pepper – Partnera turnieju wspierającego projekty technologiczne.

Atrakcje dla każdego

Jak co roku, uczestnikom będzie można kibicować, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Na fanów motoryzacji czeka atrakcyjna strefa ekspozycyjna Auto Idea Mercedes Benz oraz wyjątkowa możliwość jazdy testowej najnowszym modelem marki Merecedes.

Ci, którzy chcieliby sami spróbować gry w tenisa z pewnością docenią porady dotyczące profesjonalnego sprzętu tenisowego, które będzie można uzyskać od przedstawicieli TygerTenis. Uczestnicy turnieju będą mogli skorzystać z bezpłatnego serwisu rakiet, tzn. darmowej wymiany naciągu wraz z wymianą owijki.

Ponadto wszyscy zainteresowani wydarzeniem będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z fizjoterapeutami i masażystami z Centrum Rehabilitacji Melius. Każdy będzie mógł także wykonać analizę składu ciała i odbyć konsultację trenerską oraz 20-minutowy trening na trampolinach od Calypso. Natomiast najmłodszymi zaopiekują się animatorzy z Przedszkola Zielony Zakątek. To oczywiście tylko przedsmak tego, co przygotowali organizatorzy. Na wszystkich czekać będą atrakcyjne nagrody przewidziane w licznych konkursach.

Organizatorem wydarzenia jest firma Recman, która od 2011 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, a od trzech lat, z sukcesami szeroko promuje ten sport w Suwałkach. Turniej Recman Cup z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a format wydarzenia sprawia, że jest to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w regionie.

Zachęcamy do udziału! Szczegóły znajdziecie na www.recman.pl/cup

10 sierpnia 2017 11:31