Turniej Trzech Boisk – za nami „ORLIK”

Turniej Trzech Boisk - rywalizacja zawodników na boisku typu ORLIK

Za nami pierwsza odsłona rozgrywek w ramach Turnieju Trzech Boisk. 27 czerwca rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach typu „orlik” przy Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 2. 10 drużyn, które przystąpiły do turnieju początkowo rywalizowały w dwóch grupach na zasadach „każdy z każdym”. Zwycięzcą grupy A została suwalska drużyna MASNO Team, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajęła Pisanica, która debiutuje w rozgrywkach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

W drugiej części turnieju zespoły walczyły o zajęcie jak najlepszego miejsca w fazie pucharowej, jednak w trochę zmienionej formule. Drużyny z grupy A zmierzyły się z drużynami z odpowiednich miejsc z grupy B. Tym samym zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach walczyły o tryumf w całym turnieju. Drużyny z drugich miejsc rywalizowały o 3 miejsce itd. Po emocjonujących meczach trzecie miejsce w pierwszej części Turnieju Trzech Boisk zajął Kartex Suwałki pokonując zespół Dziamiany. W finale spotkali się wcześniej wspomniani zwycięzcy swoich grup – Masno Team oraz Pisanica. Tutaj lepszy okazał się zespół z województwa warmińsko-mazurskiego i wynikiem 2:0 zwyciężył w rozgrywkach.

Kolejna część Turnieju Trzech Boisk odbędzie się 18 lipca na boisku bocznym na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.