Turniej w Dwa Ognie – start zapisów!


Wiele osób grę w dwa ognie dobrze pamięta ze szkolnych lekcji W-F. Wspomnienia? Mogą być mieszane. Kończąc ze stereotypami, rozpoczynamy zapisy na jedyny w swoim rodzaju TURNIEJ, który uświadomi uczestnikom i przybyłym kibicom, że to fantastyczna gra!

Do udziału w rozgrywkach aplikować mogą 5 osobowe amatorskie drużyny (4 graczy + rezerwowy), które podejmą sportową rywalizację w kategorii OPEN. Gra jest warta świeczki – tytuł Mistrza Gry w Dwa Ognie 2024. Do tego dochodzą dedykowane statuetki i vouchery do wykorzystania u partnerów Suwałki Street Festiwal 2024 (miejsca I-III). Turniej w Dwa Ognie odbędzie się w piątek 7 czerwca o godz. 18:15 przy CHR Suwałki Plaza, ul. Gen. J. Dwernickiego 15.

Zasady są banalnie proste:
– Zostałeś trafiony? Tracisz życie i i przechodzisz na pole swojej matki (mając pełne prawo zbijania z nowej pozycji).
– Trafiłeś przeciwnika? Gratulacje, zdobyłeś punkt!

Punkty zdobywa się poprzez trafienie piłką zawodnika lub kilku zawodników zespołu przeciwnego, przy czym piłka po trafieniu musi upaść na podłoże (w przypadku gdy odbita piłka jest złapana przez zawodnika tego samego zespołu, punktu nie przyznaje się). Jeżeli piłka trafi więcej niż jednego zawodnika i następnie upadnie na podłoże, to za każdego trafionego zawodnika przyznaje się jeden punkt. Po trafieniu, grę rozpoczyna zawodnik znajdujący się najbliżej piłki, podaniem do innego zawodnika z własnego zespołu. Zdobycie punktu następuje również gdy zawodnik chwytając piłkę przekroczy linię boczną lub końcową.

Gra kończy się, gdy każdy zawodnik i matka z jednego zespołu są zbici.

ZGŁOSZENIE NALEŻY PRZESŁAĆ DROGĄ TELEFONICZNĄ (SMS) NA NUMER: 606 234 330

Termin składania list zgłoszeniowych u Organizatora upływa wraz z dniem 05.06.2024 r. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy pełnoletni. Zawodnik niepełnoletni może zostać dopuszczony do rozgrywek po przedłożeniu pisemnej zgody na udział rodzica lub prawnego opiekuna (według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do regulaminu).

Po przesłaniu wiadomości SMS, zespół składa zgłoszenie do udziału w rozgrywkach na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu. Formularz należy przesłać do organizatora rozgrywek w jednej z następujących form:

  • pisemnie na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki z dopiskiem: „Zgłoszenie do udziału w Turnieju Dwa Ognie”;
  • w formie elektronicznej na adres: maja.ksiazek@osir.suwalki.pl;

REGULAMIN ROZGRYWEK / NIEZBĘDNE DOKUMENTY

 

28 maja 2024 20:58