Twoja reklama w najdogodniejszych punktach miasta!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedza ponad 500 000 klientów. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami, jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.

Wielkoformatowa reklama to gwarancja większej rozpoznawalności Państwa produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy atrakcyjnymi powierzchniami reklamowymi na konstrukcjach typu „V-side”, które usytuowane są na terenie stadionu lekkoatletycznego (widok od ulicy Wojska Polskiego / Ptaszyńskiego)Billboard posiada trzy podświetlone nocą płaszczyzny, co sprawia, że reklama jest widoczna dla osób dojeżdżających do skrzyżowania z trzech kierunków.

Drugą propozycją na Państwa reklamę jest powierzchnia o wymiarach 8,30 m2, znajdująca się w szatni Aquaparku. Posiadamy też wolną powierzchnię na wolnostojącej konstrukcji reklamowej, usytuowanej przy samym parkingu (od strony ul. Papieża Jana Pawła II). Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, pokaźna liczba miejsc parkingowych, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług sprawiają, że Klientami suwalskiego Aquaparku są nie tylko mieszkańcy miasta i regionu, ale też goście zagraniczni.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oferowanych przez nas powierzchni reklamowych, rozlokowanych w najdogodniejszych punktach naszego miasta!

Pełny katalog oferowanych powierzchni reklamowych: TUTAJ

6 lutego 2023 14:48