Tytuł Drużynowego Mistrza Polski należy do Suwałk

Trener oraz zawodniczka Sekcji Modelarstwa Lotniczego podczas naciągania gumy w modelu samolotu

W miniony weekend (4-6 września 2020 r.) na lądowisku w Podlodowie k. Dęblina rozegrano Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających w klasach F1A,B,C.  W konkurencji F1B reprezentacja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach w składzie: Anna Krzywicka, Filip Rudziński oraz Stanisław Skibicki zdobyła I miejsce drużynowo i tytuł Mistrza Polski na rok 2020. Indywidualnie zwyciężył trener Sekcji Modelarstwa Lotniczego OSiR w Suwałkach Stanisław Skibicki zdobywając tytuł Mistrza Polski. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Filipa Rudzińskiego. Dalsze miejsca w klasyfikacji zajęli Anna Krzywicka (9 miejsce) i Bartłomiej Skibicki (11 miejsce).

Kolejnym sprawdzianem dla zawodników będą zawody zaliczane do Pucharu Polski, które odbędą się w dniach 18-20 września w Podlodowie k. Dęblina.

8 września 2020 14:00