Uczennice III LO najlepsze w rozgrywkach siatkarskich!


W dniu dzisiejszym zakończyliśmy Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Kobiet. Zawodniczki uczęszczające na co dzień do suwalskich szkół średnich przez dwa dni (14-15.11) rywalizowały na hali sportowej OSiR. Do turnieju przystąpiło 8 suwalskich placówek oświatowych, a rozgrywki przebiegały w systemie grupowym.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Wyłoniliśmy również MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju. Pamiątkową statuetkę z rąk obecnego na ceremonii dekoracji Grzegorza Krysy – wicedyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach – odebrała Anna Niechciałkowska, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach.

W najbliższy czwartek rozpoczniemy siatkarskie zmagania w kategorii mężczyzn. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów – możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji i solidnej dawki pozytywnych, sportowych emocji. Pierwszego dnia rozegramy fazę grupową, natomiast drugiego fazę finałową, w której to poznamy i udekorujemy najlepsze zespoły.

Gratulujemy zwycięskim zespołom i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w turnieju!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

  1. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa
  4. Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach
  5. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego
  6. Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego
  7. Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
  8. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach

15 listopada 2022 14:38